Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

В рамках Дня цивільного захисту було проведено ряд заходів:
Години спілкування за тематикою:
«Надзвичайні ситуації та способи їх подолання», «Обережно! Небезпека», «Захисти своє життя. Порядок дій у НС».
Медичною сестрою проведено практичне заняття з оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги учнями закладу (накладання пов’язок, джгута, закрутки, шини у разі поранень, опіків, переломів). Відпрацьовано з учнями тренування «Евакуація учасників освітнього процесу під час сигналу про небезпеку».
Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру.

27 квітня о 01:28 | Федоренко В. В. | no comments

У 38-мі роковини Чорнобильської катастрофи в Гімназії с. Ілляшівка для учнів проведено ряд тематичних заходів на тему: "Чорнобиль: біль та скорбота України". Учні початкових класів долучились до флешмобу «Ми пам’ятаємо…»
Цей день об'єднав учнівську молодь і дорослих, одним спогадом, одним горем, однією трагедією. Пам’ятаємо про Чорнобильську катастрофу, дякуємо всім, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок у боротьбі з безпосередніми наслідками катастрофи, розуміючи всю її небезпеку.

27 квітня о 01:27 | Федоренко В. В. | no comments

Весна – пора пробудження природи, цвітіння квітів, свіжих ароматів і краси! В цей час наша Гімназія по-особливому чарівна. І як буде виглядати її територія хвилює всіх. Це наш настрій, наш успіх!
Отже, настав час для весняної толоки, яка стала традиційною для нашого закладу та об'єднала і цьогоріч спільною працею працівників, вчителів та учнів Гімназії.
В п’ятницю 5 квітня проведено плідну роботу з благоустрою території закладу. Завдяки дружній і злагодженій роботі нашого колективу швидко та весело навели лад біля рідної Гімназії, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою.
Щирі слова подяки всім, хто долучився до весняної толоки.
Ми – разом! Спільними зусиллями обов'язково переможемо

6 квітня о 07:18 | Федоренко В. В. | no comments

Ось це і є найвища нагорода–
Велика донька сильного народу!
Вона для мене символ України-
Прекрасна, геніальна, горда Ліна!